* - قالبها و قطعات ، گرانولهای شیمیایی مقاوم در برابر.
در بسیاری از صنایع مانند پتروشیمی ، پالایشگاه ، ساختن اسید و سایر صنایع ، گرافیت مورد نیاز است. از این نوع گرافیت به عنوان حامل کاتالیزور استفاده می شود ، که سطح لمس را یکدست می کند یا افزایش می دهد و به طور خلاصه تعداد و سرعت واکنش را افزایش می دهد. معمولاً گرافیت از نظر شیمیایی مقاوم در قالب بریکت (پارتیشن) ، سیلندر (بسته بندی) تولید می شود.
گرافیت از نظر شیمیایی مقاوم در قالب بریکت برای پارتیشن ها ساخته می شود و در لامپ های ساده برای لامپ های شناور ، فعال شده تشکیل می شود و همچنین آنها به صورت استوانه ای با ابعاد مختلف برای Rasching Rings ساخته می شوند. SPC بریکت تولید کرد که از خلوص حدود 90٪ کربن تا بالاتر از 99٪ کربن است. خلوص بالا برای کاربردهای حساس تر مهم است. گرافیت از نظر شیمیایی مقاوم بین 1 تا 14 PH است و در هیچ حلال شناخته شده حل نمی شود. SPC به طور مرسوم گرافیت شیمیایی مقاوم تولید می کند. و در برخی موارد ، SPC موفق به مشابه می شود. کارشناسان SPC آماده ارائه مشاوره در زمینه انتخاب انواع گرافیت هستند و SPC سعی در بهبود کیفیت از طریق اطلاعات معاملاتی دارد.
بریکت و لامپ های گرافیت فعال شده
گرافیت فعال شده به عنوان کاتالیزور یا جاذب انتخابی استفاده می شود .و در بسیاری از این برنامه ها مواد جذب شده می توانند دوباره بازیابی شوند. بیشترین گرافیت فعال شده که به صورت لامپ در حالت شناور مورد استفاده قرار می گیرد.
به دلیل کاربرد گرافیت اشباع حساس ، SPC آماده تولید هرگونه همکاری و معاینه برای تولید این نوع گرافیت است.
حلقه های کربن و گرافیت
برای ایجاد لمس بالا ، بین 2 فاز ، در برج که 2 مایعات یا یک از آن ، لمس گاز را با هم ادامه داده اند ، استفاده از SPC از Rasching Ring ، قطعات کاملتر در واکنش شرکت نمی کنند ، فقط سطح لمسی و زمان دو فاز را افزایش می دهند. برای افزایش واکنش دو فاز. حلقه های کربن متصل به گرما نسبت به اسید و قلیایی بسیار مقاوم هستند. از راندمان بالایی در محیط اسید و قلیایی برخوردار هستند و به عنوان پرکننده انبارها و برج های جاذب استفاده می شوند ، از تقطیر ، روغن توزیع و گازها غلظت اسید و قلیایی را متحد می کند. SPC قطعات كربن و گرافيت را به اندازه و فرم هاي مختلف سيلندر ، نيم استوانه ، چهار ضلعي توليد مي كند
قطعات کامل کربن و گرافیت به قطر حدود 30 - 90 میلی متر و از 20 تا 20 میلی متر تولید می کنند ، SPC نیز قطعات ویژه ای را تولید می کند.

* - بریکت رسانا
برس های کربن و گرافیت در موتورهای الکتریکی و ژنراتورها برای تأمین جریان الکتریکی ، در حین لمس ، بین مدار خارجی و بادگیر آرماتور استفاده می شوند.
مشخصات بریکت هدایت.
1- انتقال برق.
2- مقاومت در برابر برق کم.
3- پایداری مکانیکی در مبدل منطقه.
4- نشت ساختن درخشش.
5- نشت ساختن مالش و اصطکاک.
به طور کلی ، SPC 3 نوع هدایت را تولید می کند
- بریکت ، پیوند کربن - گرافیت (G ، Ft)
- بریکت ، دارای پیوند رزین - گرافیت (NF ، SHB)
- بریکت ، گرافیت فلزی (مس - گرافیت - آلومینیوم)
- بریکت ، رزینها - گرافیت (SHB - NF) ، ساخته شده از یک ترکیبات پلیمری و پودری گرافیت ، و همچنین برای جریان ضعیف کارآمد است.
- گرافیت فلزی بریکت ، که در حال مرسوم است ، انواع آهنین و درصد را تولید می کند.
* - گرافیت فلزی رسانایی.
در بسیاری از اتومبیل های دارای الکتریسیته در حدود 12 ، 24 ولت و در جایی که هدایت الکتریکی بالا لازم است ، از SPC از گرافیت فلزی استفاده می شود.
در واقع گرافیت های فلزی شامل یک هدایت الکتریکی خوب ، نرم هستند
زیرا گرافیت روغنی است.
در حال حاضر ، SPC ، گرافیت مس تولید می کند ، فقط در صورت نیاز ،
این شرکت آماده تولید آلومینیوم - گرافیت و نقره - گرافیت است.
گرافیت فلزی ، در درصد های مختلف حدود 5٪ گرافیت ، 95٪ ساخته شده است
مس تا 5٪
اخیراً ، به دلیل ایجاد مقاومت در اتصال سیم ، فقط ،
SPC برای اتومبیل های اتومبیل قلم مو را تولید کرد.
(اتصال آنها ، معاصر ، به عملکرد شکل گیری انجام می شود).
SPC آماده ارائه اطلاعات فنی و علمی است.